פאלון דאפא – נצחון הרוח על הרוע

Falun Dafa Practitioner - מתרגל פאלון דאפא

לבחור בטוב – נצחון הרוח על הרוע

הסיפור של הפאלון דאפא

הסיפור שלפניכם הוא סיפור יוצא דופן. יש בו אומץ לב ונדיבות, כשמולם אכזריות לא אנושית. זהו סיפורם של מתרגלי השיטה הסינית פאלון דאפא (הנקראת גם פאלון גונג), שגם אחרי 20 שנה כמעט, של רדיפה בלתי אנושית מצד המשטר הסיני, אינם נשברים.

ללא אלימות, באצילות ובסובלנות הם מספרים את האמת על המתרחש בסין.

הסיפור שלהם נותן תקווה והשראה. בואו לשמוע עליו עוד.

הרוח של הדאפא

מתרגלי הפאלון דאפא מאמינים שהתכונה הבסיסית של היקום היא אמת-חמלה-סובלנות. לכן בכל היבט בחייהם הם שואפים להתאים את עצמם לתכונה זאת. במקביל משלבים המתרגלים תרגילי תנועה ומדיטציה שקטים, כל זאת תוך כדי שהם חיים את חייהם בחברה – עובדים, מבלים ומקימים משפחות כמו כולם.

בזכות הטיפוח והתרגול בפאלון דאפא משפרים מתרגלי השיטה את בריאותם ואת מערכות היחסים בחייהם, וזוכים לשלווה נפשית.

התרגול בשיטה אינו כרוך בתשלום, כל תכני השיטה נגישים ללא עלות באינטרנט, ואתרי התרגול פרושים בפארקים בישראל ובכל העולם.

ניתן ללמוד עוד על השיטה בוידאו הזה או באתר השיטה.

למה הרדיפה?

סין כיום היא מדינה טוטליטרית אשר נשלטת באופן אבסולוטי על ידי המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק”ס). מאז שעלתה לשלטון נקטה המק”ס באלימות רבה כדי לדכא את כל הקבוצות בחברה הסינית בהן ראתה איום על שלטונה. חוקרים מעריכים שמאז עלייתה לשלטון גרמה המק”ס למותם של כ-80 מיליון בני אדם חפים מפשע, יותר ממספר הקורבנות בשתי מלחמות העולם יחד.

בתחילת שנות ה-90 עודדה המק”ס את הפאלון דאפא, כסוג של התעמלות בריאותית ואף העניקה לשיטה פרסים. אולם כאשר עלה מספר המתרגלים על מספר החברים במפלגה הקומוניסטית חשש ראש המפלגה דאז שהוא לא יוכל לשלוט על הפאלון דאפא והחל ב-20 ביולי 1999 במסע רדיפה קשה במטרה להכחיד את הפאלון דאפא לחלוטין.

כל כלי התקשורת בסין, הנשלטים באופן מוחלט על ידי המק“ס, גויסו כדי לפרסם תעמולה שקרית וגסה אודות מתרגלי השיטה. למתרגלי הפאלון דאפא נעשתה דמוניזציה אינטנסיבית ומקיפה וכלי התקשורת טענו כי זוהי כעת משימתו העיקרית של העם הסיני להילחם בפאלון דאפא.
הרדיפה הזו נמשכת עדיין בימים אלה, כאשר דיווחים ממשיכים לזרום על מעצרים, התעללות פיזית, מינית ונפשית, ועינויים עד מוות.

הסיפור הקשה ביותר אולי שנחשף מאז החלה הרדיפה הוא הגילוי הבלתי נתפס על קצירת האיברים.

קצירת האיברים

בשנת 2006 התחילו להתפרסם עדויות על קצירת איברים ממתרגלי השיטה, בחסות השלטונות ובעידודן, ומכירתם תמורת כסף.

השליח המיוחד של האו”ם לסין מנפרד נובק קבע ב-2007:

“בוצעה קצירת איברים ממספר עצום של מתרגלי פאלון דאפא ללא הסכמתם, במספר רב של מוסדות רפואיים בסין. איברים חיוניים ובכללם לבבות, כליות, כבדים ורשתיות נקצרו בצורה שיטתית ממתרגלי פאלון דאפא בבתי חולים שונים ברחבי סין החל משנת 2001. למתרגלי השיטה הוזרקו חומרים שגרמו לליבם להפסיק לפעום והם הומתו במהלך הניתוח להסרת האיברים או מיד לאחריו“

קצירת האיברים נמשכת עדיין ברגעים אלה. למרות שיש מדינות, ובראשן ישראל, אשר חוקקו חוקים המגבילים ״תיירות השתלות״ לסין, מדינות רבות לא נקטו עמדה והתופעה ממשיכה בקנה מידה עצום.

תגובת העולם

פרלמנטים רבים פרסמו הודעות גינוי נגד הרדיפה, ביניהם הפרלמנט האירופי והקונגרס האמריקני. רדיפת הפאלון גונג וקצירת האיברים בכפייה מופיעות באופן קבוע בדו״חות בינלאומיים בנושא זכויות אדם, חופש אמונה ואתיקה רפואית. לצערנו, כאשר מדובר במעצמה בעלת כוח כלכלי ופוליטי כמו סין, אין זה מספיק עדיין כדי לעצור את רצח העם הזה.

לבחור בטוב – כולנו יכולים להשפיע

יש לנו יכולת לנקוט עמדה מול רצח העם. יש לנו גם אחריות כלפי הקרבנות, הנמצאים ברגע זה במרתפי העינויים של סין. למרות שמעולם לא נפגשנו, להיסטוריה שלנו ולהווה שלהם קווי דמיון שהדעת לא סובלת.

לחתימה על עצומה הקוראת להפסקת הרדיפה