13 מתרגלי פאלון גונג נעצרו בשין-שיאנג ערב ועידת APEC

לקראת ועידת APEC שהתקיימה בבייג’ינג, שוטרים עצרו לפחות 13 מתרגלי פאלון גונג ללא עילה חוקית. זה אירע ב-3 בנובמבר 2014. רשויות המפלגה הקומוניסטית הסינית ידועות בכך שהן עורכות סבבי מעצרים לפני כל אירוע בין-לאומי הממקד את תשומת לב העולמית במה שמתרחש בסין.

המעצרים תוזמנו על ידי משרד 6-10 (המכונה: הגסטאפו הסיני) ושוטרי אגף ביטחון הפנים. שוטרים מארבעה אזורים ושמונה מחוזות השתתפו במעצרים באזוריהם. בתיהם של המתרגלים שנעצרו ללא חוק במעצרים אלה נהפכו ורכוש אישי רב נבזז. בין העצורים אישה בשנות השבעים לחייה.

שניים מן העצורים לא נראו מאז המעצר.

שמות המעורבים בפשעים אלה ופרטיהם מפורטים במאמר באנגלית.

בדיווח נוסף מהיום, נודע כי גב’ וואנג פאנג מהה-נאן נעצרה שוב באופן לא חוקי בספטמבר השנה, משום שדיברה עם אנשים על הפאלון גונג. גב’ פאנג בת ה-47 שוחררה מהכלא הסיני לפני שנה בלבד. גם אז היא נעצרה ונכלאה בניגוד לחוק הסיני.

[הערת מערכת אתר מינג-הווי בעברית:

באתר מינג-הווי באנגלית מתפרסמים מדי יום מקרים רבים של מעצרים, משפטים לא חוקיים, וכליאות ממושכות של מתרגלי פאלון גונג. נבצר מהמערכת בעברית להביא את כולם. הרדיפה מצד המשטר בסין נגד מתרגלי הפאלון גונג נמשכת יותר מ-15 שנה, ומוגדרת על ידי מומחים כ”רצח-עם” בשל היקפה ועוצמתה. אנו מקווים שאנשים טובי-לב ירימו את קולם נגד רדיפת 100 מיליון איש שכל חטאם הוא רצונם בחופש האמונה בפאלון גונג, שעקרונותיו הם: אמת, חמלה וסובלנות.] 

http://he.minghui.org/?p=10935