פעילויות נרחבות בכל העולם לציון 18 שנה לרדיפת הפאלון גונג בסין

20 ביולי, 2017 | מאת אתר מינג-הווי


ניו יורק: עצרת ומשמרת נרות קוראות לסיום הרדיפה

(מאת כתב מינג-הווי צאי ג’ו, 19 ביולי 2017) כמעט אלף מתרגלים של פאלון גונג קיימו עצרת ומשמרת נרות מול הקונסוליה הסינית בניו יורק ביום ראשון ה-16 ביולי. הם ציינו מלאת 18 שנה לעמידה השקטה של מתרגלי פאלון גונג מול רדיפה מצד המשטר הקומוניסטי הסיני.

מספר מתרגלים שעברו את הרדיפה סיפרו לנוכחים את העינויים שעברו בסין רק משום שהם מתרגלים של השיטה השלווה. הנוכחים כיבדו את זכר אלו שקיפחו את חייהם תחת הרדיפה, שהחלה ב-20 ביולי 1999.

דובר מרכז המידע של הפאלון דאפא, ארפינג ג’אנג, דיבר על העובדות העיקריות ברדיפה, שבה אלפי מתרגלים נרצחו בעינויים ואין ספור מתרגלים איבדו את ביתם ועבודתם.

“אבל באותו יום בו הרדיפה החלה, החלה גם העמידה השקטה של מתרגלי הפאלון גונג. כתוצאה ממאמציהם הבלתי נלאים, עוד ועוד אנשים בעולם למדו מהו הפאלון גונג באמת, וכמה אכזרית היא הרדיפה נגדם. ממשלות רבות העבירו החלטות המגנות את הפשעים, וקוראות לחקור אותם ולעזור לעצור אותם”.

ראש “הארגון העולמי לחקירת הרדיפה נגד הפאלון גונג (WOIPFG)”, וואנג ג’י-יואן, סיפר לקהל שהארגון שלו תיעד את הפשעים שנעשו נגד מתרגלים במהלך הרדיפה, והזהיר שכל מי שממשיך בביצוע הרדיפה בחסות המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק”ס) יובא לדין צדק.

דוברת מרכז השרות העולמי לפרישה מהמק”ס הודיעה בעצרת כי יותר מ-278 מיליון סינים פרשו מהמק”ס.עצרת ומשמרת נרות מול הקונסוליה הסינית בניו יורק לציון 18 שנה לרדיפה

למאמר המקורי באנגלית

מצעד ועצרת במלבורן, אוסטרליה לחשוף את רדיפת הפאלון גונג

ב-15 ביולי צעדו מתרגלי פאלון גונג במלבורן, אוסטרליה, וקיימו עצרת ערב יום השנה ה-18 לעמידה השקטה של מתרגלי הפאלון גונג מול הרדיפה המתנהלת בסין על ידי המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק”ס).

במהלך העצרת, מתרגלים, נבחרי ציבור וראשי קהילות קראו לקהילה הבין-לאומית להצטרף לקריאה לשים קץ לרדיפה.

המצעד עבר באזורי העסקים ובאזור צ’יינה-טאון, ובמהלכו מתרגלים הציגו את התרגילים השקטים של הפאלון גונג ואפשרו לקהל ללמוד על הזוועות המתרחשות בסין ולהבין את הטבע האמיתי של המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק”ס).המצעד במלבורן, אוסטרליה, הציג את עובדות הרדיפה
ואת קצירת האיברים בכפייה ממתרגלי פאלון גונג בעודם חיים עבור תעשיית ההשתלות

למאמר המקורי באנגלית

סידני, אוסטרליה: לוחות מידע על הרדיפה עוברים ממקום למקום

מתרגלי פאלון גונג אוסטרלים עברו עם לוחות מידע ממקום למקום בדאון-טאון ובעיירות באזור כדי ליידע אזרחים בסידני על הרדיפה הנמשכת כבר 18 שנה נגד הפאלון גונג.

למאמר המקורי באנגלית

מצעד לאורך כשלושה ק”מ בסן פרנציסקו, ארה”ב, בקריאה לסיום הרדיפה

מתרגלי פאלון גונג מאזור המפרץ בסן פרנציסקו צעדו דרך מקומות תיירותיים ומרכזיים בסן פרנציסקו ועד לכיכר Maritime.


למאמר המקורי באנגלית

ואנקובר, קנדה: עצרת ומצעד לציון 18 שנים של ניסיונות לשים קץ לרדיפה

ב-16 ביולי 2017 קיימו מתרגלי פאלון גונג ותומכים מצעד דרך הדאון-טאון של ואנקובר.למאמר המקורי באנגלית

טייפה, טייוואן: משמרת נרות לזכר הקורבנות של 18 שנות רדיפה בסין

יותר מ-1,500 מתרגלי פאלון גונג השתתפו במשמרת נרות בכיכר העירייה של טייפה בערב ה-16 ביולי 2017. חברי מועצה של העיר טייפה הגיעו לדבר באירוע ולקרוא לסיום הרדיפה.


למאמר המקורי באנגלית