מתרגלת פאלון גונג עוזרת לצוות של עובדי ניקיון להשתפר ולזכות בכבוד עצמי

עובדי ניקיון עובדים בדרך כלל בשקט ומבלי למשוך תשומת לב. אבל צוות ניקיון בחברה בצפון מזרח סין משך את תשומת הלב של המעסיק שלו. כולם בצוות עבדו בחריצות, וכל העובדים במקום העבודה הרעיפו על הצוות אהדה ותשבחות.

סיפורה של מנהלת הצוות:

נולדתי למשפחה של אנשי צבא, וגדלתי בתנאים נוחים. למרות זאת הייתי מופנמת וביישנית, ומעולם לא יזמתי לדבר עם אחרים. אבל בלבי, הסתכלתי על אחרים מלמעלה. הייתי גם שחצנית מאוד, והקדשתי תשומת לב רבה למראה חיצוני.

כשחברה, מתרגלת אחרת של פאלון גונג ביקשה ממני ב-2005 לעזור בחברה שלה באופן זמני כעובדת ניקיון עד שיימצא מי שימלא את המשרה, הסכמתי…הייתי המומה כאשר ביקרתי בחברה שלה בפעם הראשונה, כי הבניין היה מבולגן ומזוהם. הייתי אחראית לניקיון של כל החללים הציבוריים, כל חדרי השירותים וחדרי הוועידות, ולאיסוף האשפה של 200 עובדים. מעולם לא החזקתי במשרה כה תובענית מבחינה גופנית, כה מלוכלכת, וכה בלתי נעימה… אבל אני מתרגלת פאלון גונג, אני חיה לפי אמת, חמלה וסובלנות. הבטחתי לה שאעזור, ועליי לדבוק בהבטחתי, לא משנה מה.

התחלתי כעובדת ניקיון, והייתי עסוקה מאוד במשימות השונות. עבדתי ביוזמתי בזמן הפסקות הצהרים, כשאחרים ישנו את שנת הצהרים שלהם, ומעט אנשים השתמשו בשירותים. השתמשתי בצמר פלדה כדי לקרצף את האריחים שעל רצפת השירותים, ובסבון ובמברשת קשה כדי לנקות בקפידה את השירותים ולהיפטר מהריח. מלבד משימות הניקיון הרגילות, התמקדתי גם בכמה אזורים נשכחים שהיו מלוכלכים מאוד. מכיוון שמעולם בחיי לא עשיתי דבר כה תובעני פיזית, הייתי מותשת אחרי יום עבודה. ידידים ובני משפחה יעצו לי לעזוב את העבודה.

מנהלן בחברה אמר לי כמה ימים בזה אחר זה: ״מעולם לא ראיתי עובד ניקיון שעבד קשה כמוך״. הוא אמר שהוא יכתוב מכתב הערכה, ושאל אותי מי המפקח שלי. אנשים שעבדו במשרד גם אמרו לי: ״את לא נראית כאילו שעשית עבודת ניקיון בעבר, אבל עשית עבודה נהדרת”. אמרתי להם שאני מתרגלת פאלון גונג, כך שעליי לקיים את הבטחתי ולעשות כמיטב יכולתי.

לאחר זמן מה, הבניין של החברה קיבל מראה חדש. הכול היה נקי, וחדרי השירותים כבר לא הסריחו. חשתי שעשיתי עבודה טובה כעובדת זמנית, ושאני יכולה עכשיו להתפטר.

אבל גם הנשיא וגם סגן הנשיא הציעו לי עבודה כמנהלת של צוות הניקיון. הייתה לי עבודה אחרת שחיכתה לי, ולא רציתי להישאר במשרה עם אופי כזה. אבל מנהל משאבי האנוש ידע שאני מתרגלת. כידוע לכם אי אפשר לתרגל פאלון גונג באופן גלוי ומכובד בסין. מי שעושה זאת ישר נכנס למעצר. לכן הוא אמר: ״עוד לא הגיע הזמן לחשוף בציבור דברים מסוימים, אבל באמצעות הפעולות שלך, את יכולה לאמת את האמונה שלך״… קיבלתי את ההצעה.

עברו תשע שנים מאז. כל חברי הצוות עובדים קשה מאוד. קיבלנו כקבוצה פרסים רבים ותעודות הוקרה רבות. כשאני רואה שחבריי לעבודה עובדים בסביבה נקיה ונוחה, אני מרגישה שמחה מאוד.

בעזרת הלימוד בפאלון גונג וההתאמה לערכים של אמת – חמלה – סובלנות, הצלחתי להפוך מאדם שחצן לאדם חרוץ, ישר ומתחשב.

פורסם במקור באתר: minghui