מנהיגים מארצות-הברית שולחים איחולים ליום השנה ה-22 של הפאלון דאפא

ב-13 במאי, מציינים מתרגלי הפאלון דאפא ברחבי העולם את יום השנה לשיטה, שהוצגה לראשונה לפני 22 שנה.

לקראת יום השנה של הפאלון דאפא 2014, שלחו מנהיגים מאמריקה הצפונית מכתבי איחולים, המכירים בתרומתם של מתרגלי השיטה לקידום הרב-תרבותיות בארצם ובתמיכתם בחופש הדת, זכויות האדם ושלטון החוק.

כמו כן, שבחו המנהיגים את עקרונות “אמת-חמלה-סובלנות” שבהן דוגלת השיטה ואת התועלות שמעניקה שיטת הפאלון דאפא לאנשים ברחבי העולם.

השיטה הוצגה לראשונה בציבור על ידי מר לי הונג ג’י ב-13 במאי 1992. במשך 22 השנים האחרונות היא נפוצה ביותר מ-100 מדינות והועילה ליותר מ-100 מיליון אנשים.

מטקסס הגיעו איגרות משבעה ראשי ערים ובתוכם ראש עיריית דאלאס. באיגרות, הודו ראשי-הערים למתרגלי הפאלון דאפא על תרומתם לקהילה ועל פעילותם ההתנדבותית.

גם סנאטורים ממדינת ניו יורק הצטרפו למברכים. זוהי השנה הרבעית ברציפות שהסנאט של מדינת ניו יורק שולח ברכות לרגל יום הפאלון דאפא העולמי באיגרת משותפת שיזמו 17 סנטורים. באיגרת מודה הסנאט למתרגלי הפאלון דאפא על תרומתם לשיפור הבריאות של מיליוני אנשים ברחבי העולם ועל תרומתם לטיפוח שלוות הנפש. בנוסף על האיגרת המשותפת, שלחו ברכות גם הסנאטורים קארל ל. מרסלינו, פיל בויל וג’ורג’ לטימר וכן 16 נציגים נוספים של העיר.

ראשי ערים שולחים ברכות

על שולחי הברכות בארצות הברית נמנו גם חמישה ראשי ערים מלונג איילנד, ראשי-עיריות ווילווד וסיינט צ’ארלס ממיסורי וכן ראש עיריית בוסטון ממסצ’וסטץ.

פנסילבניה ומרילנד מצטרפות למברכים

גם מפנסילבניה הגיעו הברכות. הסנאטור פטריק ג’י טומי שלח מכתב הוקרה למר לי הונג ג’י וברך את אגודת הפאלון דאפא בפילדלפיה בשם הסנאט. גם נציגי בית הנבחרים הגברת אליסון שווארץ ומר ברנדון ניומן שלחו איגרות ברכה.

לכתבה המלאה: http://he.minghui.org/?p=5033