יותר מ-2 מיליון קורבנות של קצירת איברים ממתרגלי פאלון גונג בסין

הארגון העולמי לחקירת הרדיפה נגד הפאלון גונג (WOIPFG) הודיע כי מספר הקורבנות מקצירת איברים בכפייה ממתרגלי פאלון גונג בסין עבר את ה-2 מיליון. מתוך ההודעה של הארגון העולמי לחקירת הרדיפה נגד הפאלון גונג (WOIPFG):

“אחרי חקירה ואיסוף ראיות במשך יותר מ-9 שנים, ה-WOIPFG הגיע למסקנה שמאז ה-20 ביולי 1999, המפלגה הקומוניסטית הסינית השולטת בסין, וג’יאנג דזה-מין, לשעבר היו”ר שלה, השתמשו בכל המערכות של המדינה בסין כדי לקצור איברים ממתרגלי פאלון גונג חיים כחלק מהקמפיין של ג’יאנג “להרוס פיזית” את המתרגלים. זהו רצח-עם ופשע נגד האנושות. אנו מעריכים שמספר הקורבנות עולה על 2 מיליון”.

חקירת ה-WOIPFG סיקרה 9,500 מנתחים ו-850 בתי חולים בכל רחבי סין שיש להם היכולת לבצע השתלות איברים. עם האנשים שנחקרו נמנו גם בכירים רמי דרג במפלגה הקומוניסטית הסינית, בצבא, ובכירים מ”משרד 610″ (המכונה הגסטפו הסיני). “אותם בכירים רמי דרג במפלגה הקומוניסטית הסינית אימתו את העובדה שקצירת איברים היא פשע שמבצעת המדינה תחת פיקודו של ג’יאנג דזה-מין”, דיווח ה-WOIPFG.

יותר מ-16 שנים שהמפלגה הקומוניסטית הסינית מפעילה את כל מנגנוני המדינה: הצבא המשטרה, בתי המשפט, והסגל רפואי בכמעט כל בתי החולים לתעשיית ההשתלות שלה באמצעות קצירת איברים ממתרגלי פאלון גונג בעודם בחיים. ג’יאנג דזה-מין, לשעבר יו”ר המפלגה הקומוניסטית הסינית ונשיא סין, הפיץ מזכר פנימי ובו כתוב ש”הכאת מתרגלי פאלון גונג למוות לא תוכר כאשמת הסוהרים – היא תדווח כהתאבדות”. הטבח נגד הפאלון גונג התאפשר גם בשל השליטה של המפלגה הקומוניסטית הסינית על המידע הנכנס לסין והיוצא ממנה, ועל התעמולה השקרית שמפיצה המפלגה לקהילה הבין-לאומית. המפלגה הקומוניסטית הסינית משתמשת גם בתמריצים כלכליים עצומים ובעסקאות כדי לשכנע או לחלופין להפחיד את הקהילה הבין-לאומית. על-פי החלטה A(III) 260 של האו”ם, האמנה למניעה ועונש של פשע נגד האנושות (CPPCG) ואמנת רומא של בית הדין הפלילי הבין-לאומי, קצירת איברים בקנה מידה גדול ממתרגלי פאלון גונג היא רצח- עם ופשע נגד האנושות.

אנו פונים לממשלת ישראל, לכנסת ולכל עם ישראל לעזור לעצור את הטבח הזה ואת הפשע נגד האנושות. http://www.upholdjustice.org/node/281 :(באנגלית) הודעה של מלא טקסט http://www.upholdjustice.org/node/284 :(באנגלית) WOIPFG של ראיות על מבוסס מסקנה

לפרטים, לתיאום ראיונות, ולכל סיוע: יניב ניצן, דובר מטעם מרכז המידע של הפאלון גונג 052-3388616