אחיות מבתי חולים בסין: קצירת איברים והשתלות בלתי חוקיות בסין אינם סיפור אגדה

אחיות מבתי חולים בסין: קצירת איברים והשתלות בלתי חוקיות בסין אינם סיפור אגדה

06 באוגוסט, 2015 | מאת מתרגל פאלון דאפא מדרום קוריאה

תאריך מאמר המקור: 01-07-2015

ב-2006 פרסמו בחקירתם הדיפלומט הקנדי לשעבר דיוויד קילגור ועורך הדין לזכויות אדם דיוויד מטאס, שבסין נערכות השתלות בלתי חוקיות של איברים שמקורם באסירי מצפון של הפאלון גונג .

החקירה סוכמה בדו”ח בשם “קציר הדמים“, ומאז נוסעים השניים בכל רחבי העולם לחשוף את הפשעים המחרידים האלה.

עדים מספרים בגלוי

ב-19 ביוני 2015 עד ה-23 ביוני התקיים בסיאול שבדרום קוריאה הכנס הדו שנתי הבין לאומי של מועצת האחיות — ICN. בכנס, התקבלו דיווחים על 28 מקרים של השתלות בלתי חוקיות, המקרים דווחו על ידי צוותים רפואיים מיפן, דרום קוריאה, מלזיה וסין.

תיבת הפקדות בכנס ה-ICN בה הופקדו 28 דיווחים על מקרים של השתלות איברים בלתי חוקיות

שתי אחיות מסין שהעדיפו לא לגלות את שמן, אימתו את העובדה שקצירת איברים בכפייה מאנשים ללא הסכמתם אכן מתרחשת בסין.

“זה אכן נכון שרופאים בסין קוצרים איברים מאנשים חיים. אנו יודעות שזה לא היה חוקי, אבל עדיין היה עלינו לקחת חלק בכך, משום שההוראה התקבלה מסוכנויות הממשלה”, אמרו.

איברים נקצרים ממתרגלי פאלון גונג כלואים

האיברים נקצרים בעיקר ממתרגלי פאלון גונג כלואים. המתרגלים האלה נרדפים ונעצרים באופן בלתי חוקי, מפני שהם מסרבים להיכנע לדרישות הרשויות הקומוניסטיות לוותר על אמונתם.

ג’יאנג דזה-מין, לשעבר יו”ר המשטר הקומוניסטי הסיני פתח ב-1999 ברדיפה נגד השיטה הרוחנית פאלון גונג (פאלון דאפא) והורה רשמית על קצירת איבריהם.

מתרגלים הפכו למטרה העיקרית מפני שהם מנהלים חיים בריאים. הם לא שותים אלכוהול, לא לוקחים תרופות ואיבריהם נחשבים לבריאים ביותר.

האגודה הבין-לאומית לאתיקה של איברים (IAEOT) וארגון רופאים נגד קצירת איברים בכפייה (DAFOH) ארחו ביתן בכנס האחיות. המטרה העיקרית שלהם להשתתף בכנס הייתה לחשוף לפני 12,000 המשתתפים את הרצח השיטתי של מתרגלים בסין ושימוש באיבריהם.

הביתן של IAEOT ו-DAFOH בכנס ICN

אגודת IAEOT וארגון DAFOH אספו יותר מ-900 חתימות על העצומה שלהם לאו”ם, הקוראת לסין לעצור לאלתר את קצירת האיברים ממתרגלי פאלון גונג.

משתתפי ICN לומדים על השתלות בלתי חוקיות בסין וחותמים על עצומה הקוראת למשטר הסיני לעצור לאלתר את קצירת האיברים ממתרגלי פאלון גונג הכלואים בשל אמונתם

צוותים רפואיים מכל רחבי העולם: הפשע הזה חייב להיפסק

לי און-ג’י מ-DAFOH נאמה בכנס. היא הצהירה שבתי חולים של המשטרה הצבאית ושל הצבא בסין הם המשתמשים העיקריים באיברים שנקצרו ממתרגלי פאלון גונג חיים. ההכנסה השנתית מהשתלות איברים בלתי חוקיות מסתכמת ביותר מ-100 ביליון יואן.

יותר מכך, היא אמרה שהמשטר הסיני מקדם השתלות איברים עקב הרווחים העצומים. אולם אין שום אזכור בסין שהאיברים נקצרים ממתרגלי פאלון גונג חיים.

פרופ’ רוברט סימון (באמצע) קורא לפעולה כדי לעצור את קצירת האיברים הבלתי חוקית בסין

פרופ’ סימון מהולנד שנאם בכנס, למד על קצירת האיברים מהקשבה לנאומה של גב’ לי. לדבריו, ICN חייבת לעורר מודעות על הזוועה הזאת והוא הבטיח לנקוט בפעולה לעזור לעצור זאת.

אחד הכתבים של כתב עת רפואי מספרד הציע שהספר ” State Organs” יתורגם לספרדית, כדי שעוד נואמים ספרדים יוכלו ללמוד על זוועות קצירת האיברים המתבצעות בסין. הוא מאמין שעל האו”ם להתערב בפשע כזה.

מיילדת מיפן שעובדת גם ביפן וגם בארה”ב הבטיחה לעזור לעורר מודעות לגבי הפשע הזה בשתי המדינות.

עורכת ה-“” International Emergency Nursing אמרה שהיא רוצה לפרסם את הנושא בכתב העת ולערוך ועידה בנושא.

פרופ’ מקולג לבריאות בדאה-גו שבדרום קוריאה הביאה את משפחתה וחבריה לחתום על העצומה כדי לשים קץ לזוועה בסין.