אוקטובר 2014: אנשים בעולם מביעים תמיכה במאמצים להפסיק את רדיפת הפאלון גונג בסין

מתרגלי שיטת פאלון דאפא (פאלון גונג), ממירב ארצות אירופה, הגיעו למדריד בתחילת חודש אוקטובר, במטרה לעורר את מודעות הציבור בנושא רדיפת מתרגלי השיטה וקצירת איבריהם בכפייה המתרחשת בסין. עורכי דין שנכחו במקום התרגשו מאוד כששמעו כל המצב הקיים בסין. אחת הנוכחות אמרה בהתרגשות: “אני מודעת לקשיים שאתם נתקלים בהם, במיוחד בהתמודדות עם משטר כזה, אבל אני גם יודעת שלמרות הקשיים אתם תצליחו. אנו מודים לכם שבאתם ותומכים בכם”.

הפעילות שהתקיימה במדריד
צופים תומכים בחתימה להפסקת הרדיפה

למאמר המקורי באנגלית

תערוכת האמנות הבינלאומית “האמנות של ג’ן, שן, רן” עוררה את תמיכת הציבור בטייוואן

תערוכת “האמנות של ג’ן, שן, רן” (אמת, חמלה, סובלנות) הוצגה במהלך החודש בשני מרכזי תרבות ואמנות בטייוואן. מבקרים רבים הגיעו וביניהם אנשי ציבור נבחרים וכן תלמידים ואנשים מתחום האמנויות. התערוכה עוררה התרגשות מרובה בצופים וביניהם היה אמן שאמר בהתרגשות כשדמעות זולגות מעיניו: “האכזריות של הרדיפה היא מעבר לכל דמיון. המשיכו עם העבודה הנפלאה שלכם, היכולות שלכם מעוררות השראה”.

נבחרי ציבור שהגיעו לתערוכה בטייוואן
יותר מעשרים קבוצות תלמידים הגיעו לצפות בתערוכה
גב’ ג’ו-יאשיהו, האומנית של יצירת האומנות “באים עבורך”

למאמר המקורי באנגלית

קונצרט בפראג מעלה את המודעות בנושא הרדיפה של מתרגלי פאלון דאפא (פאלון גונג) בסין

אמנים צ’כים ידועים הופיעו בפראג בתחילת חודש אוקטובר בקונצרט שמטרתו להביא למודעות הציבור בנושא רדיפת הפאלון גונג בסין וליידע על מצבו הנוכחי של עו”ד גאו ג’י-שנג המעונה בכלא הסיני משום שייצג מתרגלי פאלון גונג שנעצרו ונכלאו שלא כחוק.

אומנים מופיעים בכנסיית St. Anna’s בפראג

אחד מהמתרגלים של שיטת פאלון דאפא, אמר במהלך הקונצרט: “קונצרט זה ריגש אותי מאוד. כל תו במנגינה משמש כסוג של עידוד ונחמה. זוהי תמיכה מעודדת לאלה המשתוקקים לחופש במהלך הרדיפה. אני מקווה שכל אסירי המצפון, כולל מתרגלי פאלון גונג הכלואים, יזכו לשמוע את קולו של הצדק ”

מתרגל של פאלון גונג בקונצרט בפראג: “אני מקווה שכל אסירי המצפון, כולל מתרגלי פאלון גונג הכלואים, יזכו לשמוע את קולו של הצדק”

למאמר המקורי באנגלית

שוטר הולנדי אמר “אני רוצה גם כן ללמוד לתרגל פאלון דאפא”!

בפעילות של מתרגלי פאלון דאפא, אשר התקיימה באמסטרדם במטרה לעורר את מודעות הציבור, נכחו שוטרים הולנדים אשר השגיחו ושמרו על סדר הפעילות. בגמר הפעילות השוטרים ניגשו למתרגלים והביעו את תמיכתם ורצונם ללמוד לתרגל את השיטה.

מיידעים את העוברים והשבים לגבי הרדיפה המתקיימת נגד שיטת פאלון דאפא בסין

למאמר המקורי באנגלית 
האג, הולנד: מתרגלי פאלון דאפא ביום הבינלאומי לשלום

ביום הבינלאומי לשלום, מתרגלי פאלון דאפא מחאו מול ארמון השלום כדי לעורר את מודעות הציבור על הרדיפה המתקיימת בסין ב-15 שנים האחרונות נגד מתרגלי שיטת פאלון דאפא וקצירת איבריהם בכפייה.

מוחים מול בניין השלום

למאמר המקורי באנגלית

תערוכת “האמנות של ג’ן, שן, רן” (אמת, חמלה, סובלנות) מעוררת השראה והתפעלות בגרמניה

מבקר שהגיע לתערוכה כתב בספר המבקרים של התערוכה “אני מקווה שהאהבה של האנשים האמיצים האלו תעורר אדוות ענק ותהפוך לתנועה שמביאה תקווה לאנושות. רב תודות לתערוכה המרשימה והנוגעת ללב”.

מבקר מתבונן בתמונה מהתערוכה

למאמר המקורי באנגלית

וושינגטון, ארה”ב: פאלון דאפא מעניק יופי וגיוון של צבע למצעד “ימי הסלמון”

מתרגלי שיטת פאלון דאפא הציגו את היופי והחן של שיטת פאלון דאפא (פאלון גונג) במצעד שהתקיים לכבוד פסטיבל “ימי הסלמון” בוושינגטון, ארה”ב.

“זו שיטה סינית עתיקה שמלמדת אנשים לטפח את עצמם” הודיע המנחה כשהתהלוכה של מתרגלי פאלון דאפא הגיעה לבמה המרכזית.

בי-ג’יאה, מתרגלת פאלון גונג שהגיעה לאחרונה לארה”ב מסין, התרגשה עד דמעות כשצפתה במצעד: “זה בלתי מתקבל על הדעת שתחת השלטון של המפלגה הקומוניסטית הסינית מאפשרים לפאלון גונג להשתתף במצעד כזה. אני בהחלט אעזור ליותר אנשים ללמוד את העובדות על הדאפא”.

פאלון דאפא בפסטיבל “ימי סלמון”


למאמר המקורי באנגלית

ניו זילנד: מעודדים את ההתנערות מהמפלגה הקומוניסטית הסינית (המק”ס)

תנועת טווי-דאנג (Quit-the-CCP) מאפשרת לסינים שבתוך סין ומחוצה לה להתנער מהמפלגה הקומוניסטית הסינית. 180 מיליון סינים התנערו מהמק”ס בעקבות פרסומו של הספר ‘תשעת הדיונים אודות המפלגה הקומוניסטית’. בעקבות הספר, סינים רבים למדו על הפשעים שנעשו ונעשים למתרגלי שיטת פאלון דאפא ועל הרדיפה, הנמשכת כבר 15 שנה, בסין.

מתרגלים מדגימים את התרגילים
לומדים על הרדיפה הקיימת בסין

למאמר המקורי באנגלית

נאגפור, הודו: מתרגלי פאלון דאפא מעלים את המודעות בקהילה בודהיסטית

מאז שנת 1956 מאמינים בודהיסטים רבים מגיעים בכל שנה, בתחילת חודש אוקטובר, כדי לחלוק כבוד לקדושים שלהם בנאגפור.
מתרגלי פאלון דאפא הציבו דוכן ביריד והסבירו על שיטת פאלון דאפא וכיצד ניתן ללמוד אותה. אנשים רבים הגיעו והיו מעוניינים לקבל הסבר על השיטה ולשמוע על הרדיפה של מתרגלי השיטה בסין.

מתרגלים מסבירים על השיטה לבאי המקום


למאמר המקורי באנגלית

שוודיה: פאלון גונג מעניק שלווה ומציע השראה במהלך ערב התרבות הלילי שהתקיים בנורקופינג

מבקרים רבים שהגיעו לערב התרבות הלילי שהתקיים בנוגרקופינג למדו על שיטת פאלון גונג. הרבה מבקרים ניסו ללמוד את חמשת התרגילים של השיטה ולקחו חלק פעיל בסדנת הכנת פרחי לוטוס מאוריגאמי.

אנשים רבים למדו להכין פרחי לוטוס מנייר
לומדים את התרגילים של השיטה

למאמר המקורי באנגלית

http://he.minghui.org/?p=10448